Ήρθε η ώρα να μιλήσουμε για σπουδές!

Date

Σε ένα καινούριο σκηνικό στον πανεπιστημιακό χάρτη, όπως προκύπτει από την ενοποίηση των Α.Ε.Ι. ΚΑΙ Τ.Ε.Ι., το ΟιδαΝικώ βρίσκεται πάλι στο πλευρό των μαθητών του με την ημερίδα «Οι δρόμοι για το Πανεπιστήμιο».

Την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου, στο Grand Hotel, στις 17.00 τα παιδιά της Γ΄ Λυκείου και οι Απόφοιτοι θα παρακολουθήσουν ένα ξεχωριστό σεμινάριο, όπου ο εκπαιδευτικός αναλυτής Πάνος Σταυρόπουλος θα ενημερώσει πολύπλευρα τους μαθητές διερευνώντας τα κριτήρια επιλογής σπουδών και αναλύοντας τις τάσεις της αγοράς του μέλλοντος καθώς και τις σχολές και τα μεταπτυχιακά που οδηγούν σε αυτές.

Μέγεθος Γραμματοσειράς
Α- / Α+

Προσθήκη Υπογράμμισης
στους συνδέσμους

Αύξηση Αντίθεσης

Accessibility icon, Εικονίδιο προσβασιμότητας

UNLOCKING FUTURES
ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΩΡΑ!

Unlocking Futures

Το Φροντιστήριο ΟιδαΝικώ διοργανώνει ανοιχτό διαδικτυακό σεμινάριο Επαγγελματικού Προσανατολισμού, με εισηγητή τον Σύμβουλο Σταδιοδρομίας Πάνο Σταυρόπουλο, την Κυριακή 18 Απριλίου στις 18.00.

Δηλώστε συμμετοχή εδώ.